Aktuální UDÁLOSTI s SLEVOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ Z OKOLÍ ve vašem mobilu... | Tady a Teď

 

Co se v Roztokách děje a kde výhodně nakoupit, se dozvíte díky mobilní aplikaci TADY-A-TEĎ

Roztoky u Prahy se spojily s novou mobilní aplikací s názvem TADY-A-TEĎ, kterou si budete moci stáhnout již v srpnu do svých chytrých mobilních telefonů. Aplikace nabídne obyvatelům a častým návštěvníkům Roztok informace o místním dění i výhodných nabídkách obchodů, a to vše přehledně a na jednom místě. Jak to funguje a jak vám aplikace usnadní život?

PRO OBČANY NEJŽHAVĚJŠÍ SLEVY A DŮLEŽITÉ AKTUALITY

Aplikaci si bezplatně stáhnete do svého chytrého mobilního telefonu a po zadání vámi vybrané lokality (Roztoky) ji budete moci bez jakékoliv registrace začít používat. Mezi prvními se prostřednictvím jednoduchých upozornění například dozvíte, že teplá voda nepoteče ještě dva dny, místní řezník má do večera slevu na krkovičku, v kavárně je dnes k espresu borůvkový koláč zdarma nebo že škola zítra nebude, protože je ředitelské volno.

PRO OBCHODNÍKY NOVÁ CESTA, JAK OSLOVIT ZÁKAZNÍKY

Jako obchodník se sídlem v Roztokách budete mít možnost upozorňovat svoje nejbližší potenciální zákazníky o dění ve svém obchodě, zvýšit své tržby a nevyhazovat zbytečně nedoprodané zboží. Napekli jste spoustu čerstvého pečiva a byla by škoda, aby bez užitku ztvrdlo? Máte dnes akci 1+1 zdarma nebo naopak kvůli inventuře zavřeno? Jednoduše o tom dejte zákazníkům vědět pomocí zprávy v aplikaci TADY-A-TEĎ! Stačí jednoduchá registrace pomocí IČ a vybrat si vhodný balíček zpráv. Informační materiály jsou k dispozici na úřadu obce a také nás najdete na webu www.tady-a-ted.cz.

RYCHLÁ KOMUNIKACE S OBYVATELI PRO ÚŘADY A INSTITUCE

Nedílnou součástí města jsou i nekomerční instituce, jako například úřady a školy či kulturní zařízení. Lidé jistě ocení, pokud půjdete s dobou a dáte jim prostřednictvím moderní technologie vědět, že jsou k dispozici poslední volné lístky na dnešní divadelní představení či pořádáte fotografickou soutěž, do které se mohou zapojit. Zlepší se tak komunikace mezi vámi a občany, budete pro ně přístupnější. V neposlední řadě také podpoříte místní podnikatele a rozvoj místa, ve kterém hrajete nezastupitelnou roli.

S TADY-A-TEĎ budete zkrátka v Roztokách víc doma než kdy dřív.

Jako obyvatel či častý návštěvník Roztok vychytáte vždy tu nejvýhodnější nabídku a budete od obce dostatečně informováni. Jako obchodník budete moci efektivněji komunikovat se zákazníky a vyprodat tak vše, co máte na skladě, bez zbytečného plýtvání zbožím i svým časem. A jako instituce se stanete pro své občany přístupnější, komunikativnější a lidštější.

Aplikace TADY-A-TEĎ je již od srpna připravena v obchodech s aplikacemi Apple App Store a Google Play.

Co se v Roztokách děje...

Aplikaci TADY-A-TEĎ stahujte zde:

Google Play App Store

Partneři

TaT
TaT

...aktuální UDÁLOSTI A SLEVOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ Z OKOLÍ ve vašem mobilu...

© 2016 Tady & Teď, Všechna práva vyhrazena, Developed by VLADO